Paslaugos

Valymo darbai

Mūsų aukštalipiai pasirūpins langų, fasadų, konstrukcijų bei stogų valymu. Dėl didelės aplinkos taršos tokių objektų valymą reikia atlikti periodiškai. Tačiau jį apsunkina neretai be specialios įrangos neįmanomas priėjimas, dėl ko būtina samdyti aukštalipius, sugebančius pašalinti susikaupusius nešvarumus net ir sunkiai prieinamose vietose, bet kokiame aukštyje. Mūsų aukštalipiai taip pat teikia ir kitas specialias valymo paslaugas, kuomet reikalinga netradicinių objektų priežiūra.

Montavimo/ demontavimo darbai

Mūsų aukštalipiai teikia ir įvairių statybos konstrukcijų montavimo/demontavimo paslaugas. Pasirūpinsime jų surinkimu arba išardymu bet kokiame aukštyje, bet kokiose erdvėse, naudodami tam pritaikytą, profesionalią įrangą. Taip pat galime pasirūpinti netradicinių konstrukcijų montavimu/demontavimu bei įvairių reklamų, tentų skelbimų stenduose keitimu.

Dažymo darbai

Įvairių fasadų, kaminų ar kitų aukštuminių objektų dažymas reikalauja ne tik gerų įgūdžių, bet ir specialios įrangos. Mūsų aukštalipių pagalba galėsite džiaugtis ne tik tvarkingais, nudažytais objektais, bet ir aukštos kokybės paslaugomis.

Įvairūs darbai aukštyje

Mūsų aukštalipių paslaugos apima įvairias sritis. Dirbdami su patyrusiais aukštalipiais, galime atlikti pačius įvairiausius darbus. Pateikus užklausą, mielai atsakysime į rūpimus klausimus, įvertinsime Jūsų užklausą ir rasime geriausią sprendimą.